Головна » 2015 » Червень » 8 » Подивитись Оплачено любов'ю 1, 2, 3 ... 8, 9 серія в онлайні в хорошій якості
17:29
Оплачено любов'ю 1, 2, 3 ... 8, 9 серія дивитись онлайн
Оплачено любов'ю 1, 2, 3 ... 8, 9 серія постер
Дивитись Оплачено любов'ю онлайн

Короткий опис серіалу: Серіал «Оплачено любов'ю» розгортається в невеликому селі під назвою Миронівка, де проживає головна героїня на ім'я Тамара Скворцова. Вона з нетерпінням чекає повернення своєї дочки Ірини додому з міста, де дівчисько закінчила черговий курс інституту. Тим часом у місті проживає чоловік Борис Захарович похилого віку, він є заможним бізнесменом і в тому числі колекціонером. У нього є племінник по імені Поль, який постійно грає в карткові ігри і в результаті знаходиться по вуха в боргах. Для того щоб допомогти своєму безглуздого родичу розрахуватися з боргами бізнесмен відправляє його на відповідальне завдання результат якого сильно вплине на долю племінника. Він повинен відправитися саме в село Миронівку, щоб знайти там старий будинок, в якому, за відомостями очевидцям знаходяться скарби. Приїхавши на місце цього об'єкта Поль навіть, не очікував, що своєю поведінкою і зовнішнім виглядом приверне стільки уваги, але, незважаючи на це за допомогою місцевого таксиста він швидко освоюється. Через деякий час хлопець починає свою стеження за будинком і як пізніше з'ясовується, цей будинок належить не кому іншому, як тільки родині Скворцовим. Що ж буде далі відбуватися? Ви прочитали коротку розповідь серіалу Оплачено любов'ю, котрий ви можете подивитись на нашому сайті UkrCentre.Ucoz.Ua бесплатно в хорошій якості. Нові сірії телесеріалу Оплачено любов'ю 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 серія в онлайні бесплатно. В гарній якості і без реєстрації подивитись всі серії данного серіалу попідряд.


Подивитись Оплачено любов'ю 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 серію в онлайні в хорошій якостіОплачено любов'ю онлайн дивитись всі серії попідряд в гарній якості:Телесеріал Оплачено любов'ю 1, 2, 3, 4, 5, 6 серія, 7, 8, 9 эпізод подивитись останню фінальну серію.
Категорія: Мелодрами | Переглядів: 976 | Додав: radowsky | Рейтинг: 0.0/0
На нашому сайті ви можете найти багато фільмів, серіалів і різних реаліті телешоу, котрі ви зможете подивитись в онлайні бесплатно в гарній якості. Архів відео постійно поповнюєтся. На данній сторінці представлений Оплачено любов'ю 1, 2, 3 ... 8, 9 серія - 8 Червня 2015 в онлайні без реєстрації і в хорошій якості. Наш сайт Ukrserial.Co.Ua бажає вам приємного перегляду. Нова серія в онлайн режимі двитись бесплатно телесеріал. Фільм гарна якість, нові тв-шоу і реаліті шоу плюс всі сезони. Нова серія або эпізод вихід в прямий эфір подивитись.

Смотреть Вище тільки любов 1 - 5 серія

Смотреть Зниклий безвісти. Друге дихання 1 - 13 серія

Смотреть Пташка співоча 1 - 5 серія

Смотреть Чудові створіння 2
Всього коментарів: 0
avatar